سفارش تبلیغ
صبا
مدیر وبلاگ
 
آمار واطلاعات
بازدید امروز : 306
بازدید دیروز : 793
کل بازدید : 347870
کل یادداشتها ها : 10249
خبر مایه


طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز


در انتخاب رشته دانشگاه آزاد که بصورت مستقل از انتخاب رشته کنکور سراسری انجام می گیرد ، معیار انتخاب رشته محل ها با توجه به ترازداوطلب می باشد . ولی در کارنامه کنکور سراسری برای هر زیر گروه در هر گروه آزمایشی ، تراز محاسبه شده است . داوطلبان در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 می بایست با توجه به تراز خود در زیر گروهی که رشته مورد علاقه شان در آن قرار دارد ، انتخاب رشته نمایند . به عنوان مقال علاقه مندان به انتخاب رشته ژنتیک دانشگاه آزاد می بایست با توجه به نمره آزمون یا تراز خود در زیر گروه یک انتخاب رشته نمایند زیرا این رشته در زیر گروه یک از مجموعه علوم تجربی می باشد . همچنین برای متقاضیان انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 اطلاع از سهمیه ها نیز از ملزومات می باشد . در انتخاب رشته این دانشگاه بومی گزینی و سهمیه مناطق تاثیر گذار نخواهند بود و تنها سه سهمیه موجود است و همه متقاضیان مشمول یکی از این سه سهمیه خواهند شد که عبارت اند از : سهمیه عادی ، سهمیه ایثارگران و سهمیه بسیج فعال . در این مقاله رتبه قبولی ژنتیک دانشگاه آزاد را در اختیارتان قرار داده ایم تا با توجه به رتبه قبولی آخرین فرد پذیرفته شده در این رشته در هریک از رشته محل ها ، بتوانید انتخاب رشته ای با شانس قبولی بیشتر انجام دهید .


 آخرین رتبه قبولی رشته زیست شناسی سلولی مولکولی - ژنتیکدانشگاه آزاد در کنکور 95 – 96 با سهمیه عادی 47499 کشوری بوده است 

 

ادامه مطلب...

  

دانشگاه آزاد اسلامی در سالهای اخیر در رشته های با آزمون از طریق کنکور سراسری دانشجو پذیرش می کند . اهمیت انتخاب رشته دانشگاه آزاد برای داوطلبان کنکور تجربی دوچندان است . متقاضیان این گروه آزمایشی که علاقه مند به انتخاب رشته ژنتیک هستند می بایست با توجه بهتراز یا نمره آزمون کسب شده شان در زیر گروه یک انتخاب رشته نمایند . در این مقاله تراز قبولی آخرین نفر پذیرفته شده در رشته ژنتیک دانشگاه آزاد را در اختیارتان قرار داده ایم تا در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 با داشتن این اطلاعات و تراز موثرتان بتوانید انتخاب هایی هوشمندانه تر که از احتمال قبولی بیشتری برخوردار است ، انجام دهید . علاقه مندان به انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از تراز قبولی دانشگاه آزاد در سایر رشته ها به نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا مراجعه نمایند . کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز میتوانند با مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخگوی پرسش هایتان پیرامون انتخاب رشته تجربی باشند .


 آخرین تراز قبولی رشته زیست شناسی سلولی مولکولی - ژنتیک دانشگاه آزاد در کنکور 95 – 96 با سهمیه عادی 3805 بوده است 

 

ادامه مطلب...

  

هدف رشته سینما تربیت افرادی متخصصی است که بتوانند نیازهای زمینه های مختلف هنر سینما را پاسخ دهند . قطعا از میان داوطلبان کنکور هنر 96 قبولی در رشته سینما از اهداف بسیاری از داوطلبان می باشد . آنچه که در این مقاله در اختیارتان قرار میدهیم حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته سینما در دانشگاه دولتی روزانه در کنکور 95  96 بر اساس آنچه از آمار انتخاب رشته 95 در دسترس است ، می باشد که پیگیری این آمارها میتواند دید خوبی از آنچه در انتخاب رشته 96 رخ خواهد داد ، در اختیارتان قرار دهد اما همانطور که میدانید کسب رتبه قبولی در کنکور سراسری 96 نیازمند به داشتن برنامه ریزی کنکور 96 منظم و دقیق می باشد . اگر علاقه مند به داشتن اطلاعات رتبهو کارنامه سایر رشته ها هستید ، میتوانید به نرم افزار انتخاب رشته هیوا مراجعه نمایید .


 میانگین 35 درصد عمومی = قبولی در رشته سینما دانشگاه دولتی روزانه

ادامه مطلب...

  

 

برای متقاضیان کنکور هنر 96 که سر رشته ای از موسیقی دارند ، قبولی در رشته نوازندگی موسیقی جهانی در کنکور سراسری 96 از اهداف ایده آل برایشان محسوب می شود . به موجب پیگیری مقاله حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته نوازندگی موسیقی جهانی در دانشگاه دولتی روزانه در کنکور سراسری 95 – 96 که بر اساس آمارهای در دسترس از انتخاب رشته 95 تهیه شده است ، دید بهتری از قبولی هایانتخاب رشته 96 کسب خواهید کرد اما همانطور که میدانید برای اطمینان از قبولی میبایست برنامه ریزی کنکور 96 دقیق و هدفمندی داشته باشید . برای کسب اطلاعات بیشتر از رتبه و کارنامه های سایر رشته ها میتوانید به نرم افزار انتخاب رشته هیوا مراجعه نمایید .

 


 میانگین 50 درصد عمومی = قبولی در رشته نوازندگی موسیقی جهانی دانشگاه دولتی روزانه 
  

مدارس شاهد زنجان هر ساله در مقطع راهنمایی ( متوسطه دوره اول ) از فرزندان شهدا ، آزادگان . جانبازان بالای 50 درصد ( بصورت قطعی ) و سایر دانش آموزان ( بر اساس امتیازات جمع آوری شده ) ثبت نام به عمل می آورند . ثبت نام پایه اول راهنمایی ( پایه هفتم )مدارس شاهد دخترانه زنجان در سال تحصیلی 96 - 97 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا و ثبت نام میان پایه ( پایه هشتم و نهم ) بصورت حضوری و در محل مدارس انجام می شود . درصورتی که ثبت نام اینترنتی باشد نتایج مدارس شاهد از طریق سامانه سجا به آدرس student.sajaa.medu.ir و درصورتیکه ثبت نام حضوری باشد نتایج شاهد از طریق مدارس اطلاع رسانی می گردد . تحصیل در مدارس شاهد زنجان همراه با شرایطی است که در مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد بصورت کامل توضیح دادیم . از آنجایی که همزمان با پایان اردیبهشت و امتحانات دانش آموزان ،ثبت نام مدارس و یافتن بهترین مدارس به یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین تبدیل می شود ، در این مقاله قصد داریم لیست نام و آدرس مدارس شاهد زنجان را که همیشه جزو مدارس برتر هستند ارائه کنیم . در پایان و بعد از اینکه مدارس راهنمایی شاهد دخترانه استان زنجانکه نزدیک به محل سکونت خود هستند را پیدا کردید ، می توانید برای آشنایی با مراحل بعدی ثبت نام ، مقاله راهنمای ثبت نام مدارس شاهدرا مطالعه کنید .

 

ادامه مطلب...

  

مدارس شاهد همدان هر ساله در مقطع راهنمایی ( متوسطه دوره اول ) از فرزندان شهدا ، آزادگان . جانبازان بالای 50 درصد ( بصورت قطعی ) و سایر دانش آموزان ( بر اساس امتیازات جمع آوری شده ) ثبت نام به عمل می آورند . ثبت نام پایه اول راهنمایی ( پایه هفتم )مدارس شاهد دخترانه همدان در سال تحصیلی 96 - 97 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا و ثبت نام میان پایه ( پایه هشتم و نهم ) بصورت حضوری و در محل مدارس انجام می شود . درصورتی که ثبت نام اینترنتی باشد نتایج مدارس شاهد از طریق سامانه سجا به آدرس student.sajaa.medu.ir و درصورتیکه ثبت نام حضوری باشد نتایج شاهد از طریق مدارس اطلاع رسانی می گردد . تحصیل در مدارس شاهد همدان همراه با شرایطی است که در مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد بصورت کامل توضیح دادیم . از آنجایی که همزمان با پایان اردیبهشت و امتحانات دانش آموزان ،ثبت نام مدارس و یافتن بهترین مدارس به یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین تبدیل می شود ، در این مقاله قصد داریم لیست نام و آدرس مدارس شاهد همدان را که همیشه جزو مدارس برتر هستند ارائه کنیم . در پایان و بعد از اینکه مدارس راهنمایی شاهد دخترانه استان همدان که نزدیک به محل سکونت خود هستند را پیدا کردید ، می توانید برای آشنایی با مراحل بعدی ثبت نام ، مقاله راهنمای ثبت نام مدارس شاهد را مطالعه کنید .

 

ادامه مطلب...

  

مدارس شاهد سیستان و بلوچستان هر ساله در مقطع راهنمایی ( متوسطه دوره اول ) از فرزندان شهدا ، آزادگان . جانبازان بالای 50 درصد ( بصورت قطعی ) و سایر دانش آموزان ( بر اساس امتیازات جمع آوری شده ) ثبت نام به عمل می آورند . ثبت نام پایه اول راهنمایی ( پایه هفتم )مدارس شاهد دخترانه سیستان و بلوچستان در سال تحصیلی 96 - 97 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا و ثبت نام میان پایه ( پایه هشتم و نهم ) بصورت حضوری و در محل مدارس انجام می شود . درصورتی که ثبت نام اینترنتی باشد نتایج مدارس شاهد از طریق سامانه سجا به آدرس student.sajaa.medu.ir و درصورتیکه ثبت نام حضوری باشد نتایج شاهد از طریق مدارس اطلاع رسانی می گردد . تحصیل در مدارس شاهد سیستان و بلوچستان  همراه با شرایطی است که در مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد بصورت کامل توضیح دادیم . از آنجایی که همزمان با پایان اردیبهشت و امتحانات دانش آموزان ، ثبت نام مدارس و یافتن بهترین مدارس به یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین تبدیل می شود ، در این مقاله قصد داریم لیست نام و آدرس مدارس شاهد سیستان و بلوچستان را که همیشه جزو مدارس برتر هستند ارائه کنیم . در پایان و بعد از اینکه مدارس راهنمایی شاهد دخترانه استان سیستان و بلوچستان که نزدیک به محل سکونت خود هستند را پیدا کردید ، می توانید برای آشنایی با مراحل بعدی ثبت نام ، مقاله راهنمای ثبت نام مدارس شاهد را مطالعه کنید .

 

ادامه مطلب...

  


مدارس شاهد قزوین هر ساله در مقطع راهنمایی ( متوسطه دوره اول ) از فرزندان شهدا ، آزادگان . جانبازان بالای 50 درصد ( بصورت قطعی ) و سایر دانش آموزان ( بر اساس امتیازات جمع آوری شده ) ثبت نام به عمل می آورند . ثبت نام پایه اول راهنمایی ( پایه هفتم )مدارس شاهد دخترانه قزوین در سال تحصیلی 96 - 97 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا و ثبت نام میان پایه ( پایه هشتم و نهم ) بصورت حضوری و در محل مدارس انجام می شود . درصورتی که ثبت نام اینترنتی باشد نتایج مدارس شاهد از طریق سامانه سجا به آدرس student.sajaa.medu.ir و درصورتیکه ثبت نام حضوری باشد نتایج شاهد از طریق مدارس اطلاع رسانی می گردد . تحصیل در مدارس شاهد قزوین همراه با شرایطی است که در مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد بصورت کامل توضیح دادیم . از آنجایی که همزمان با پایان اردیبهشت و امتحانات دانش آموزان ،ثبت نام مدارس و یافتن بهترین مدارس به یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین تبدیل می شود ، در این مقاله قصد داریم لیست نام و آدرس مدارس شاهد قزوین را که همیشه جزو مدارس برتر هستند ارائه کنیم . در پایان و بعد از اینکه مدارس راهنمایی شاهد دخترانه استان قزوینکه نزدیک به محل سکونت خود هستند را پیدا کردید ، می توانید برای آشنایی با مراحل بعدی ثبت نام ، مقاله راهنمای ثبت نام مدارس شاهدرا مطالعه کنید .

 

ادامه مطلب...

  

مدارس شاهد یزد هر ساله در مقطع راهنمایی ( متوسطه دوره اول ) از فرزندان شهدا ، آزادگان . جانبازان بالای 50 درصد ( بصورت قطعی ) و سایر دانش آموزان ( بر اساس امتیازات جمع آوری شده ) ثبت نام به عمل می آورند . ثبت نام پایه اول راهنمایی ( پایه هفتم )مدارس شاهد دخترانه یزد در سال تحصیلی 96 - 97 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا و ثبت نام میان پایه ( پایه هشتم و نهم ) بصورت حضوری و در محل مدارس انجام می شود . درصورتی که ثبت نام اینترنتی باشد نتایج مدارس شاهد از طریق سامانه سجا به آدرس student.sajaa.medu.ir و درصورتیکه ثبت نام حضوری باشد نتایج شاهد از طریق مدارس اطلاع رسانی می گردد . تحصیل در مدارس شاهد یزد همراه با شرایطی است که در مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد بصورت کامل توضیح دادیم . از آنجایی که همزمان با پایان اردیبهشت و امتحانات دانش آموزان ، ثبت نام مدارس و یافتن بهترین مدارس به یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین تبدیل می شود ، در این مقاله قصد داریم لیست نام و آدرس مدارس شاهد یزد را که همیشه جزو مدارس برتر هستند ارائه کنیم . در پایان و بعد از اینکه مدارس راهنمایی شاهد دخترانه استان یزد که نزدیک به محل سکونت خود هستند را پیدا کردید ، می توانید برای آشنایی با مراحل بعدی ثبت نام ، مقاله راهنمای ثبت نام مدارس شاهد را مطالعه کنید .

 


ادامه مطلب...

  

مدارس شاهد سمنان هر ساله در مقطع راهنمایی ( متوسطه دوره اول ) از فرزندان شهدا ، آزادگان . جانبازان بالای 50 درصد ( بصورت قطعی ) و سایر دانش آموزان ( بر اساس امتیازات جمع آوری شده ) ثبت نام به عمل می آورند . ثبت نام پایه اول راهنمایی ( پایه هفتم )مدارس شاهد دخترانه سمنان در سال تحصیلی 96 - 97 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا و ثبت نام میان پایه ( پایه هشتم و نهم ) بصورت حضوری و در محل مدارس انجام می شود . درصورتی که ثبت نام اینترنتی باشد نتایج مدارس شاهد از طریق سامانه سجا به آدرس student.sajaa.medu.ir و درصورتیکه ثبت نام حضوری باشد نتایج شاهد از طریق مدارس اطلاع رسانی می گردد . تحصیل در مدارس شاهد سمنان همراه با شرایطی است که در مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد بصورت کامل توضیح دادیم . از آنجایی که همزمان با پایان اردیبهشت و امتحانات دانش آموزان ،ثبت نام مدارس و یافتن بهترین مدارس به یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین تبدیل می شود ، در این مقاله قصد داریم لیست نام و آدرس مدارس شاهد سمنان را که همیشه جزو مدارس برتر هستند ارائه کنیم . در پایان و بعد از اینکه مدارس راهنمایی شاهد دخترانه استان سمنان که نزدیک به محل سکونت خود هستند را پیدا کردید ، می توانید برای آشنایی با مراحل بعدی ثبت نام ، مقاله راهنمای ثبت نام مدارس شاهد را مطالعه کنید .

 

ادامه مطلب...

  
طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ