دانشگاه الزهرا فراخوان تکمیلی پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه را برای سال تحصیلی 97 - 98 منتشر کرد .


 

دانشگاه الزهرا ( س ) از بین دانش آموختگان دوره کارشناسی پیوسته در رشته های اعلام شده در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشدسازمان سنجش آموزش کشور، بر اساس " آیین نامه ی پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد " فقط در سال تحصیلی 97 - 98 در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های مندرج در جدول اطلاعیه به صورت بدون آزمون ، به شرح مندرج در این فراخوان دانشجو می پذیرد .
 

شرایط لازم :


1 - برگزیدگان رتبه های اول تا پانزدهم مرحله نهایی المپیادهای علمی - دانشجویی برای ورود به همان رشته برگزیده یا رشته های مرتبط با معرفی دبیرخانه المپیاد می توانند در این فراخوان شرکت کنند .
2 - دانشجوی دوره کارشناسی پیوسته که پس از گذراندن 6 نیم سال تحصیلی ( با گذراندن حداقل سه چهارم واحدهای درسی ) به لحاظ میانگین کل جزء ده درصد دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود ( مجموع روزانه و شبانه ) باشد و حداکثر در مدت 8 نیم سال تحصیلی دانش آموخته شود ، می تواند در این فراخوان شرکت کند .
3 - متقاضیانی که با داشتن شرط دوم در فراخوان شرکت می کنند ، باید تنها از میان دانشگاه های منتخب مندرج در این فراخوان ، دانش آموخته شده باشد .
4 - برای تمامی متقاضیان الزامی است که در بازه زمانی 96/7/1 تا تاریخ 97/6/31 دانش آموخته شوند .
5 - پذیرش متقاضیانی که در طول شش نیمسال تحصیلی دانش آموخته شوند و به لحاظ میانگین کل در مقایسه با دانش آموختگان هم رشته و هم ورودی خود در آن سال جزء پانزده درصد برتر باشند ، به صورت مازاد بر ظرفیت پذیرش بدون آزمون در دوره کارشناسی ارشد همان سال ، در اختیار دانشگاه است .
 

ثبت نام الکترونیکی :

متقاضیان باید جهت ثبت نام الکترونیکی از تاریخ 97/3/13 لغایت 97/3/28 با مراجعه به نشانی اینترنتی http://edu1.alzahra.ac.ir نسبت به انجام ثبت نام و ارسال مدارک اقدام نمایند .


متقاضیان واجد شرایط برای اطلاع از نحوه ثبت نام و مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه الزهرا روی لینک زیر کلیک کنند .


فراخوان تکمیلی پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه الزهرا سال تحصیلی 97 - 98


منبع : دانشگاه الزهرا


منبع : ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه الزهرا 97