سفارش تبلیغ
صبا
مدیر وبلاگ
 
آمار واطلاعات
بازدید امروز : 313
بازدید دیروز : 657
کل بازدید : 502746
کل یادداشتها ها : 11891
خبر مایه


 

بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 در دو بازه زمانی مهر و بهمن اقدام به ارائه تکمیل ظرفیت می کند که این فرصت مجددی است برای داوطلبانی که در انتخاب رشته خود شانس قبولی نداشته اند یا از رشته محل پذیرفته شده رضایت ندارند . بنابراین با فرصتی که در اختیارشان قرار می گیرد می توانند بار دیگر در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شانس خود را برای قبولی امتحان کنند . در سال گذشته تکمیل ظرفیت برای ورودی مهر تنها برای گروه آزمایشی تجربی ارائه شد . متقاضیان شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در نظر داشته باشند ، انتخاب رشته از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس سایت azmoon.org صورت می گیرد ، در این مقاله قصد داریم شرایط و نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 را شرح دهیم .

 قوانین تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97

متقاضیان انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مجاز به انتخاب 20 کد رشته محل بر اساس رشته های ارائه شده در سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org در گروه آزمایشی که در آزمون آن شرکت کرده اند هستند و ترتیب انتخاب رشته بر اساس الویت علاقه فرد خواهد بود . و در نظر داشته باشید با توجه به اینکه انتخاب رشته کنکور 97 و انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 به صورت مجزا برگزار می شود بنابراین اگر شما در یک دانشگاه سراسری به واسطه انتخاب رشته در سایت سنجش و در یک واحد دانشگاه آزاد به واسطه انتخاب رشته در سایت Azmoon.org پذیرفته شوید در صورت شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد و پذیرفته شدن نهایی ، قبولی اولیه شما در دانشگاه آزاد لغو می شود ولی قبولی شما در انتخاب رشته سراسری به قوت خود باقی خواهد بود . بنابراین قبولی در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد هیچ ربطی به قبولی شما در دانشگاه های سراسری ندارد و اگر تمایلی به تحصیل در رشته ای که در تکمیل ظرفیت پذیرفته شده اید ندارید ، می توانید در همان رشته محلی که در انتخاب رشته دانشگاه سراسری قبول شده اید ثبت نام کنید .


 


انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97

داوطلبان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد برای انتخاب رشته و دیدن لیست رشته محل ها در دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 باید وارد سایت azmoon.org شوند و بعد از مطالعه لیست رشته محل های ارائه شده و انتخاب رشته محل های مورد نظر کارت اعتباری انتخاب رشته را خریداری نموده و با دریافت شماره سریال نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید . متقاضیان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 می توانند با کیلک روی کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا در کانال اطلاع رسانی کنکور سراسری برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزادعضو باشند . برای اطلاع از  رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد و تراز قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد کلیک کنید .

منبع : تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 97

 


طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ