همانطور که اطلاع دارید قرار است اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 95 در روز شنبه 17 مهر 95  انجام شود. بنابراین اگر درآزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کرده بودید و در روزهای دهم الی 16 مهر با ثبت نام در سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در حداقل یک رشته محل انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 95 را انجام داده بودید برای اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 95 کافیست طبق رهنمای زیر اقدام کنند تا کارنامه خود را مشاهده کنند.


 نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 95 به محض اعلام ، در کانال هیوا اطلاع رسانی می شود 

 

نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 95

مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 95 بصورت اینترنتی و با مراجعه سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در سیستم اعلام نتایج آزمون های دانشگاه آزاد به نشانی Azmoon.com ممکن خواهد بود. اگر بعد از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 95 وارد این نشانی شوید و روی لینک " نتیجه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال 1395 " کلیک کنید دو حالت جستجو برای شما ظاهر می شود که یکی بر اساس شماره داوطلبی شما در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و شماره شناسنامه شماست و دیگری بر اساس اطلاعات فردی. در تصویر زیر می توانید این دو حالت جستجو را مشاهده کنید.


نحوه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 95 بر اساس شماره داوطلبی و شماره شناسنامه

برای اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 95  به شیوه اول اگر کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 95را به همراه داشته باشید روی آن شماره داوطلبی شما درج شده است. همچنین روی برگه اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 95 هم می توانید شماره داوطلبی خود را پیدا کنید. راه بعدی این است که با شماره 4743 که سیستم پاسخگویی گویای دانشگاه آزاد اسلامی تماس بگیرید و با اجرای راهنمای گویا به شماره داوطلبی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد خود دسترسی پیدا کنید.

 تکمیل ظرفیت بهمن ؛ فرصت بعدی برای داوطلبان 


نحوه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 95 بر اساس اطلاعات فردی

اگر به روش بالا نتواستید نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 95 را مشاهده کنید با استفاده از روش دوم به راحتی می توانید این کار را انجام دهید . همانطور که در تصویر واضح است کافیست نام ، نام خانوادگی ، سال تولد و شماره شناسنامه خود را وارد کنید. دقت داشته باشید که شماره شناسنامه خود را بدون وارد کردن صفر های ابتدایی وارد کنید. همچنین سایر اطلاعات شخصی مانند پسوند نام خانوادگی یا سرهم بودن یا نبودن اسامی را عینا مانند آنچه که در فرم ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد وارد کرده بودید تایپ کنید.

اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 95

چنانچه بعد از مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 95 مشاهده کردید که نوع سهمیه شما اشتباه درج شده است و یا به هر دلیل قانع کننده ای به نتیجه خود اعتراض داشتید به راحتی می توانید اعتراض خود را در سیستم پاسخگویی دانشگاه آزاد ثبت کنید. همچنین مشاوران گروه مشاوره هیوا آماده اند تا کلیه اعتراض ها و درخواست های شما را بسرعت در سیستم ثبت کنند. برای این کار می توانید با یک تماس از مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا بهره مند شوید.برای ارتباط با مشاوران هیوا  کافیست با شماره ای که در اینجا ( کلیک کنید )  قرار داده است تماس بگیرید.


منبع : اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 95