سفارش تبلیغ
صبا
مدیر وبلاگ
 
آمار واطلاعات
بازدید امروز : 130
بازدید دیروز : 469
کل بازدید : 515543
کل یادداشتها ها : 11891
خبر مایه


 

از آنجایی که 50 درصد نمره نهایی داوطلبان در آزمون دکتری به آزمون کتبی بستگی دارد پس داوطلبان دکتری بیهوشی و مراقبت های ویژه دامپزشکی که در آزمون دکتری ثبت نام کرده اند ، باید تا اسفند که زمان برگزاری آزمون می باشد روی مباحث آزمون تسلط کافی پیدا کنند . داوطلبان باید در مرحله اول منابع آزمون دکتری رشته بیهوشی و مراقبت های ویژه دامپزشکی را تهیه و مطالعه نمایند . اما مرحله بعدی تسلط روی نمونه سوالات آزمون دکتری بیهوشی و مراقبت های ویژه دامپزشکی در سال های گذشته است . آزمون شامل سوالات دو دفترچه سوال است . یکی دفترچه سوالات عمومی که خود شامل سوالات درس زبان انگلیسی آزمون دکتری و سوالات درس استعداد تحصیلی در آزمون دکتری می باشد و دفترچه دیگر شامل سوالات دروس تخصصی بیهوشی و مراقبت های ویژه دامپزشکی است . در همین راستا در ادامه دفترچه سوالات آزمون دکتری بیهوشی و مراقبت های ویژه دامپزشکی به همراه پاسخنامه کلیدی بیهوشی و مراقبت های ویژه دامپزشکی از سال های 94 تا 96 را قرار داده ایم تا داوطلبان بتوانند تنها با یک کلیک ، دفترچه سوالات و پاسخنامه را دانلود کنند .
دفترچه سوالات آزمون دکتری بیهوشی و مراقبت های ویژه دامپزشکی

متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری بیهوشی و مراقبت های ویژه دامپزشکی می توانند برای محک زدن آمادگی خود برای شرکت در کنکور دکتری ، سوالات دفترچه های زیر را پاسخ دهند .

لینک دانلود دفترچه سوالات دکتری بیهوشی و مراقبت های ویژه دامپزشکی
دفترچه سوالات دکتری بیهوشی و مراقبت های ویژه دامپزشکی 95
دفترچه سوالات دکتری بیهوشی و مراقبت های ویژه دامپزشکی 96

در دفترچه ثبت نام دکتری 94 ، رشته بیهوشی و مراقبت های ویژه دامپزشکی ارائه نشده بود .


 

 


کلید سوالات آزمون دکتری بیهوشی و مراقبت های ویژه دامپزشکی

افرادی که به سوالات دفترچه هایی که در بالا آورده شده است پاسخ داده اند ، می توانند با کلیک کردن روی پاسخنامه سوالات دکتری بیهوشی و مراقبت های ویژه دامپزشکی سال مورد نظر ، پاسخنامه کلیدی مربوط به سوالات هر سال را دانلود نمایند .

 

برای دسترسی به سوالات سایر رشته ها ، می توانید روی دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون دکتری کلیک کرده و وارد رشته خود شوید . مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا در تمامی مراحل آزمون دکتری ، داوطلبان را یاری دهند . علاقه مندان می توانند از طریقخدمات مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران در ارتباط باشند . همچنین برای اطلاع رسانی دقیق و سریع اخبار مربوط به دکتری تخصصی کانال تلگرام دکتری تخصصی هیوا راه اندازی شده است . برای عضویت در کانال تلگرام دکتری تخصصی کلیک کنید . برای موفقیت در آزمون دکتری ، مطالعه مقالات زیر را به شما توصیه می کنیم :

1. ثبت نام دکتری

2. ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد

3. منابع آزمون دکتری

4. انتخاب رشته دکتری

5. انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

6. دفترچه انتخاب رشته دکتری

7. دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

8. فرم صلاحیت عمومی آزمون دکتری

9. مصاحبه دکتری

10. مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

11. توضیحات کارنامه آزمون دکتری 

12. کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

13. نتایج اولیه آزمون دکتری

14. نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری

15. شهریه دکتری

16. شهریه دکتری دانشگاه آزاد

17. شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

18. دفترچه ثبت نام آزمون دکتری


 
منبع : دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون دکتری بیهوشی و مراقبت های ویژه دامپزشکی 96

 


طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ