سفارش تبلیغ
صبا
مدیر وبلاگ
 
آمار واطلاعات
بازدید امروز : 108
بازدید دیروز : 469
کل بازدید : 515521
کل یادداشتها ها : 11891
خبر مایه


 


سازمان سنجش و آموزش کشور ، در بهمن ماه امسال فرصت مجددی برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 96 در نظر گرفت که بر اساس آن دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی اعلام ظرفیت نموده و داوطلبانی که در جلسه آزمون کارشناسی ارشد 96حضور داشته و متقاضی این رشته محل ها بودند از 17 بهمن ماه لغایت 24 بهمن ماه مطابق با دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن 96 ، ثبت نام نمودند . با پایان یافتن این مرحله ، متقاضیان ، منتظر اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن 96 می باشند که در ادامه زمان و نحوه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن 96 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی را در اختیار داوطلبان قرار می دهیم .
زمان و نحوه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن 96

با توجه به این که تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن 96 به منظور پذیرش دانشجو برای نیمسال دوم 96 – 97 صورت می گیرد ، احتمالا نتایج این مرحله چند روز پس از اتمام ثبت نام اعلام خواهد شد تا پذیرفته شدگان بتوانند مانند سایر دانشجویان در کلاس های درس این نیمسال حضور یابند . زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن 96 در اطلاعیه های بعدی سازمان سنجش منتشر خواهد شد . داوطلبان می توانند برای اطلاع دقیق از زمان انتشار اطلاعیه مربوطه و زمان اعلام نتایج عضو کانال کارشناسی ارشد شوند . متقاضیان می بایست در بازه زمانی اعلام شده به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و پس از کلیک بر روی لینک " مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن 96 " نتایج انتخاب رشته خود را مشاهده نمایند . دو روش برای مشاهده نتایج در نظر گرفته شده که تصویر زیر گویای آن می باشد .

روش اول : از طریق شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام

روش دوم : از طریق شماره پرونده ، کد ملی و سال تولد

 


 


ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن 96

پس از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن 96 ، اطلاعیه مدارک لازم و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان این مرحله توسط سازمان سنجش منتشر می شود . پذیرفته شدگان می بایست بر اساس ضوابط و زمان بندی اعلام شده در این اطلاعیه برای ثبت نام در دانشگاه محل قبولی اقدام نمایند . از این رو پذیرفته شدگان می بایست به اطلاعیه هایی که بعد از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد بهمن 96 منتشر می شود توجه نمایند . مرکز مشاوره تحصیلی هیوا اخبار و اطلاعیه های مربوط را در کانال تلگرام کارشناسی ارشد خود به اطلاع داوطلبان می رساند . مشاوران این مرکز نیز از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا شما را در مشاهده نتایج و نحوه ثبت نام در دانشگاه راهنمایی می نمایند . 


 


با توجه به محدود بودن تعداد رشته محل های اعلام شده در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن 96 ، ممکن است بسیاری از متقاضیان علاقه مند به شرکت در این مرحله نبوده یا جزو پذیرفته شدگان نباشند . از این رو به این دسته از داوطلبان پیشنهاد می کنیم مقاله ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد 97 را مطالعه کرده و خود را برای حضور در جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97 آماده نمایند .

 

 

منبع : اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن 96

 

 

 


طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ