سفارش تبلیغ
صبا
مدیر وبلاگ
 
آمار واطلاعات
بازدید امروز : 133
بازدید دیروز : 469
کل بازدید : 515546
کل یادداشتها ها : 11891
خبر مایه


 

داوطلبان دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری که قصد شرکت در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 را دارند ، می توانند بعد از مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 ، در زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 ، نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته در سایت azmoon.org اقدام نمایند . بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری ، کارنامه ای تحت عنوانکارنامه آزمون دکتری 97 برای داوطلبان منتشر می شود که در آن تراز داوطلب محاسبه شده است . هر داوطلب دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد با مقایسه تراز خود با ترازهای ارائه شده در جدول این مقاله ، می تواند از واحدهایی که در آن شانس قبولی دارد ، مطلع شود . در ادامه نحوه محاسبه و جدول حدنصاب و تراز قبولی دعوت به مصاحبه آزمون دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد 97 را آورده ایم .     
نحوه محاسبه حدنصاب و تراز قبولی دعوت به مصاحبه آزمون دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد 97

اطلاعات مندرج در جدول قسمت بعد ، حاصل جمع آوری و تحلیل اطلاعات کارنامه ی انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 96داوطلبان رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری می باشد که نزدیک ترین و معتبرترین اطلاعات در دسترس برای انتخاب رشته دکترا آزاد 97 است . بنابر این ، امکان وجود کمی اختلاف در تراز های سال 96 و 97 وجود دارد . در جدول زیر دانشگاه های با تراز قبولی بالاتر در ابتدای لیست و دانشگاه های با تراز پایین تر در انتهای لیست معرفی شده اند و نتایج به سه محدوده خوشبینانه ، منطقی وبدبینانه دسته بندی شده اند و هر چقدر تراز کسب شده توسط داوطلب به محدوده تراز بدبینانه نزدیک تر یا بالاتر باشد ، شانس قبولی داوطلب بالاتر ، همچنین هر چقدر تراز متقاضی از محدوده خوشبینانه دورتر یا پایین تر باشد ، شانس وی برای قبولی در آن دانشگاه پایین تر است  . لازم به ذکر است آمار کلیه دانشگاه هایی که در رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری پذیرش داشته اند و در دسترسمان بود معرفی شده اند که ممکن است بعضی از آن ها در دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97  ، دارای ظرفیت پذیرش دانشجو نباشند .


 

 


حدنصاب و تراز قبولی آزمون دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد 97

حدنصاب و تراز قبولی آزمون دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد 97 به شرح زیر است :

کدرشته محل نمره حدنصاب دانشگاه
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد علوم و تحقیقات 2440
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد تهران مرکزی 2418
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد تهران شمال 2384
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری 2270
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد اسلامشهر 2129
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد چالوس 1930
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد نور 1859
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد نجف آباد 1825
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد سمنان 1777
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد مشهد 1730
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد یزد 1724
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد ملایر 1678
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد اردبیل 1623
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد شیروان 1340
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد زاهدان 1308
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد لارستان 1298
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد تبریز 1169
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد آستارا 1146
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد مرند 1028
جغرافیا و برنامه ریزی شهری / واحد زاهدان-پردیس واحد چابهار 917

 

راهنمای جدول :

1) اگر تراز شما از محدوده ای که در هر رشته محل تحت عنوان تراز قبولی بدبینانه ذکر کرده ایم بالاتر باشد به این معنی است که شانس قبولی زیادی در آن رشته محل دارید .

2) اگر تراز شما از محدوده ای که در هر رشته محل تحت عنوان تراز قبولی خوشبینانه ذکر کرده ایم پایین تر باشد به این معنی است که شانس قبولی پایینی در آن رشته محل دارید .

لازم به ذکر است که تراز های جدول بالا ، حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد هستند و اگر فردی بتواند حدنصاب یک دانشگاه را کسب کند ، به منزله قبولی وی در آن دانشگاه نمی باشد و فقط به آن دانشگاه دعوت به مصاحبه خواهد شد .


تخمین تراز قبل از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 97

 داوطلبان دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد می توانند قبل از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 97 ، با محاسبه درصد دروس خود طبق دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون دکتری 97 و مشاهده تراز خود با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه دکتری ، تراز تقریبی را با تراز های ارائه شده در جدول مقایسه نمایند . علاقه مندان به شرکت در دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه های سراسری می توانند برای آزمودن شانس خود در این دانشگاه روی تراز قبولی آزمون دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری 97 کلیک کنند و داوطلبان سایر رشته ها ، می توانند با کلیک بر روی تراز قبولی آزمون دکتری دانشگاه آزاد ، از حدنصاب های مربوط به رشته خود مطلع شوند .

اگر همچنان درباره حدنصاب قبولی دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد 97 ابهامی دارید می توانید سوالات خود را از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا بپرسید . برای این کار کافیست از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید و برای اطلاع از تمامی رخداد های آزمون دکتری 97 در  کانال تلگرام دکتری تخصصی هیوا عضو شوید . 

 

منبع : حدنصاب و تراز قبولی دعوت به مصاحبه آزمون دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد 97 


طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ