مشاور عالی سازمان سنجش اعلام کرد : تا تاریخ 24 اردیبهشت بیش از 2 هزار نفر موفق به ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 شده اند .

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت‌ : بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 کلیه دانشگاه‌ ها و مؤسسات آموزش عالی در رشته‌ های تحصیلی با آزمون و بی آزمون از دیروز یکشنبه 23 اردیبهشت‌  آغاز و تا ساعت 24 روز شنبه 29 اردیبهشت سال جاری ادامه دارد .

توکلی گفت : تا ساعت 9 صبح امروز تعداد 2 هزار و 100 داوطلب نسبت به ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی کلیه دانشگاه‌ ها و مؤسسات آموزش عالی سال 97 اقدام کرده‌اند ، این آزمون در روز جمعه 12 مرداد ماه 97 به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود .

وی ادامه داد : داوطلبان علاقمند به شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 97 ضرورت دارد با مراجعه به سایت سازمان سنجش‌ نسبت به ثبت نام خود در رشته‌های با آزمون یا صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی اقدام کنند .

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور عنوان کرد : در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال جاری ، 65 کد رشته امتحا‌نی مد نظر‌ قرار گرفته است که از این تعداد 16 کد رشته با آزمون و بقیه بر اساس سوابق تحصیلی است .

 

منبع : باشگاه خبرنگاران 


منبع : آمار ثبت نام کنندگان کنکور کاردانی به کارشناسی 97